Elektro Plast Nasielsk
Znajdujesz się w: Strona glówna Katalog produktówRozdzielnice i obudowyRozdzielnice GREEN BOX™ IP 40


  • Opis serii
  • Produkty

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyćFirma ELEKTRO-PLAST Nasielsk rozbudowała swoją popularną rodzinę rozdzielnic serii GREEN BOX o nowy model, dostępny w dwóch wariantach.

Rozdzielnice natynkowe serii GREEN BOX to produkty cieszące się bardzo dużą popularnością, nie tylko ze względu na wygodny montaż, ale też z uwagi na ekonomiczność tego rozwiązania. Estetyczne, białe obudowy skutecznie chronią zainstalowane w nich komponenty, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do wnętrza w razie potrzeby. Są produkowane w dwóch odmianach, różniących się kolorem szybki ochronnej. Dostępna jest wersja dymna, która pozwala na wgląd do wnętrza obudowy bez unoszenia osłony oraz wersja biała, o barwie takiej samej jak cała obudowa, całkowicie zasłaniająca zawartość rozdzielnicy. Rozdzielnice zapewniają stopień ochronności na poziomie IP40, a całość wygląda bardzo estetycznie i nowocześnie.

Kliknij aby zobaczyćNowe rozdzielnice GREEN BOX wyróżniają się spośród pozostałych modeli wielkością, jako rozdzielnice natynkowe wykonane w konfiguracji 1/20 + 2, a więc pozwalają pomieścić nawet do 22 modułów w jednym rzędzie. Dostępne są konfiguracje modułów to: 6, 8+2, 14+2, 16+2 i 20+2. Tak jak i w przypadku pozostałych modeli, nowe rozdzielnice są dostarczane w zestawie z listwami przyłączeniowymi PE+N. Podczas instalacji pomocne są specjalnie zaprojektowane miejsca osłabionej konstrukcji obudowy, które mogą posłużyć do wyprowadzenia kanałów kablowych.

Rozdzielnice spełniają wszelkie normy wymagane w instalacjach mieszkaniowych. Oprócz wspomnianego stopnia ochronności IP40, spełniają wymogi norm PN-EN 62208:2011 i PN-EN 60670-24:2013 i II klasy ochrony. Napięcie znamionowe wynosi 400 V. Wymiary nowej, największej w serii, 22-modułowej rozdzielnicy to 456 x 225 x 116 mm.

Kliknij aby zobaczyć

>> zobacz więcej <<Copyright © 2002-2024

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Pobierz      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

RozwaĹźna Firma