Elektro Plast Nasielsk
Znajdujesz się w: Strona glówna Katalog produktówRozdzielnice i obudowyRozdzielnice EP-LUX Plus™ IP 65


  • Opis serii
  • Produkty
Rozdzielnice EP-LUX

Rozdzielnice naścienne serii EP-LUX przeznaczone są do instalowwania w nich wyłączników różnicowoprądowych, wyłączników instalacyjnych oraz innych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH-35. Oferowane rozdzielnice charakteryzują się estetycznym wyglądem, dużą odpornością mechaniczną na uderzenia, łatwością montażu urządzeń, wysokim stopniem ochrony IP 65 zapewniającym niezawodne działanie aparatów w warunkach dużego zapylenia i zawilgocenia.

Rozdzielnice wyposażone są w listwy zaciskowe, które umożliwiają łatwe przyłączenie przewodów zerowych. Na pokrywach czołowych rozdzilnic przewidziano pola służące do opisywania zainstalowanych wyłączników lub aparatów. Przednia część rozdzielni chroniona jest odwracalnymi drzwiczkami z zamkiem (również na kluczyk) dostępnymi w kolorze białym lub dymnym.

Dzięki powyższym własnościom rozdzlnice EP-LUX mogą znaleźć szerokie zastsowanie w instalacjach domowych i przemysłowych. Oferowany asortyment rozdzielnic naściennych EP-LUX obejmuje modele natynkowe i podtynkowe na 5, 7, 9, 13, 19, 26, 38, 39, 57 modułów wykonywanych w wersjach o stopniu ochronnym IP 65.


Copyright © 2002-2024

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Pobierz      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

   RozwaĹźna Firma