Elektro Plast Nasielsk
2024-06-13
Nowa puszka z uchwytami w kolorze czarnym IP55
... więcej››


2024-02-05
Light&Building Targi 3 – 8 marca 2024
... więcej››


2024-01-22
Targi PSB Kielce 2024
... więcej››


2024-01-04
Aktualizacja cen produktów od 5.02.2024r.
... więcej››


Znajdujesz się w: Strona głównaFirmaKontakt z nami

Nowość! RED przenośne wtyki i gniazda IP54 2023-12-27 

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyćNowoczesny dom czy warsztat wymaga nie tylko dopasowanych do potrzeb gniazd elektrycznych, łączników i rozdzielnic, ale nierzadko też elementów instalacji, które będą stosowane na zewnątrz budynków, lub w miejscach wykonywania pracy. Podwyższone oczekiwania odnośnie odporności i ergonomii sprawiają, że tylko niektóre produkty nadają się do trudniejszych aplikacji.

 

Kliknij aby zobaczyćPrzenośne gniazda i wtyki, zostały ostatnio wprowadzone do oferty ELEKTRO-PLAST Nasielsk. Mowa o dwóch gniazdach przenośnych, dwóch wtyczkach i jednym potrójnym rozgałęziaczu. Wszystkie z nich są przeznaczone do prądu jednofazowego o natężeniu do 16 A i napięciu 250 V oraz – co ważne – cechują się stopniem ochronności IP54.

 

Zastosowany standard UNI-SCHUKO gwarantuje kompatybilność z każdym sprzętem elektrycznym, używanym w Polsce. Kliknij aby zobaczyćGumowanie nie tylko uszczelnia złącze, ale też zapewnia pewny chwyt. Ponadto wszystkie omawiane wyroby mają dodatkowy uchwyt, który pozwala na zaczepienie, lub inne zamocowanie gniazda czy złącza. Warto też wspomnieć o elastycznych zaciskach do przewodów, które ułatwiają instalację kabli o przekroju do 2,5 mm2.

 

Kliknij aby zobaczyćPotrójny rozgałęziacz dzieli cechy z innymi gniazdami serii i tak jak wszystkie z nich, jest zintegrowany z gumowymi zatyczkami, zabezpieczającymi złącza przed dostępem wody.

Wszystkie wtyczki dystrybuowane przez ELEKTRO-PLAST Nasielsk, mają kolor czarny, ale wersje z kołnierzem posiadają czerwone elementy na obudowie, ułatwiające spostrzeżenie wtyczki lub gniazda z daleka. Nie ma jednak obaw, że wtyczka ulegnie uszkodzeniu, nawet jeśli przypadkiem najedzie na nią pojazd. Kliknij aby zobaczyć

Wysoka wytrzymałość zastosowanych materiałów została sklasyfikowana na poziomie IK08.

 

 

Kliknij aby zobaczyć

Nowe gniazda, wtyczki i rozdzielacze można już teraz nabyć w firmie ELEKTRO-PLAST Nasielsk. >>zobacz więcej<<

Copyright © 2002-2024

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Pobierz      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

RozwaĹźna Firma