Elektro Plast Nasielsk
2022-07-07
Nowy ELEGANT 3x12
... więcej››


2022-05-24
Targi Solar Energy Expo 2022
... więcej››


2022-05-23
Zmiana cennika
... więcej››


2022-04-26
Nowe czarne, bezhalogenowe puszki hermetyczne seria E - Nowość
... więcej››


Znajdujesz się w: Strona głównaAktualności

Nowy ELEGANT 3x122022-07-07 

Kliknij aby zobaczyć

ELEGANT to nowoczesna i popularna grupa rozdzielnic, produkowanych przez firmę ELEKTRO-PLAST Nasielsk, dostępnych zarówno w wersji podtynkowej RP, jak i natynkowej RN. Seria ta cechuje się nie tylko wysoką jakością zastosowanego białego (RAL9003) tworzywa, ale i dobrą ceną. Jest przeznaczona przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego, tak wielo-, jak i jednorodzinnego. Rozdzielnice ELEGANT są oferowane w wariantach elektrycznych i multimedialnych, zgodnie z krajowym rozporządzeniem odnośnie przyłączy teletechnicznych.

Kliknij aby zobaczyćNowo wprowadzone modele ELEGANT mają układ 3x12 i wszystkie zalety pozostałych wariantów z serii. Szczególnie wygodny jest opatentowany system zamykania drzwi wykorzystujący zamek typu „push-click”, choć możliwe jest też zastosowanie zamka z kluczem i łatwego zaplombowania. Wysoka wytrzymałość i szczelność rozdzielnic są potwierdzone spełnieniem stopni ochronności IP40 i IK07, a bezpieczeństwo użytkowania jest podwyższone dzięki II klasie ochronności elektrycznej. Rozdzielnice można łączyć w zestawy, tworząc spójną konstrukcję z rozdzielnicami 2x12.

Kliknij aby zobaczyćWersja multimedialna jest dostarczana ze specjalnymi płytami do montażu aparatury teletechnicznej i z patch-panelem z gniazdem zasilającym. Drzwi wykonane z tworzywa o niskiej tłumienności fal nie ograniczają zasięgu sieci Wi-Fi, zainstalowanych wewnątrz urządzeń.

Kliknij aby zobaczyć

Wersja elektryczna ma wyjmowaną osłonę modułów i standardowo pozwala na ich numerowanie. Wyjmowany jest też podzespół szyn TH, co jest jednym z czynników znacząco poprawiających ergonomię montażu. Standardowym wyposażeniem rozdzielnicy są terminale N+PE  z zaciskami śrubowymi. Jeżeli zachodzi taka konieczność można skorzystać z dodatkowych terminali N. Jako opcję Producent przewidział możliwość zastosowania terminali N+PE z zaciskami bezśrubowymi.

Kliknij aby zobaczyć

Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że seria rozdzielnic ELEGANT firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk łączy bezpieczeństwo, ergonomię, nieinwazyjny wygląd i nowoczesność – cechy bardzo pożądane w budownictwie mieszkaniowym.

>więcej informacji - kliknij tutaj<

 

Copyright © 2002-2022

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

   RozwaĹźna Firma