Elektro Plast Nasielsk
2022-07-07
Nowy ELEGANT 3x12
... więcej››


2022-05-24
Targi Solar Energy Expo 2022
... więcej››


2022-05-23
Zmiana cennika
... więcej››


2022-04-26
Nowe czarne, bezhalogenowe puszki hermetyczne seria E - Nowość
... więcej››
Kontakt z przedstawicielem


NAPISZ DO NAS
Szanowny Kliencie, napisz o swoich sugestiach, uwagach

Certyfikat ISO 9001:2015

Znajdujesz się w: Strona głównaAktualności

Nowy ELEGANT 3x122022-07-07 

Kliknij aby zobaczyć

ELEGANT to nowoczesna i popularna grupa rozdzielnic, produkowanych przez firmę ELEKTRO-PLAST Nasielsk, dostępnych zarówno w wersji podtynkowej RP, jak i natynkowej RN. Seria ta cechuje się nie tylko wysoką jakością zastosowanego białego (RAL9003) tworzywa, ale i dobrą ceną. Jest przeznaczona przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego, tak wielo-, jak i jednorodzinnego. Rozdzielnice ELEGANT są oferowane w wariantach elektrycznych i multimedialnych, zgodnie z krajowym rozporządzeniem odnośnie przyłączy teletechnicznych.

Kliknij aby zobaczyćNowo wprowadzone modele ELEGANT mają układ 3x12 i wszystkie zalety pozostałych wariantów z serii. Szczególnie wygodny jest opatentowany system zamykania drzwi wykorzystujący zamek typu „push-click”, choć możliwe jest też zastosowanie zamka z kluczem i łatwego zaplombowania. Wysoka wytrzymałość i szczelność rozdzielnic są potwierdzone spełnieniem stopni ochronności IP40 i IK07, a bezpieczeństwo użytkowania jest podwyższone dzięki II klasie ochronności elektrycznej. Rozdzielnice można łączyć w zestawy, tworząc spójną konstrukcję z rozdzielnicami 2x12.

Kliknij aby zobaczyćWersja multimedialna jest dostarczana ze specjalnymi płytami do montażu aparatury teletechnicznej i z patch-panelem z gniazdem zasilającym. Drzwi wykonane z tworzywa o niskiej tłumienności fal nie ograniczają zasięgu sieci Wi-Fi, zainstalowanych wewnątrz urządzeń.

Kliknij aby zobaczyć

Wersja elektryczna ma wyjmowaną osłonę modułów i standardowo pozwala na ich numerowanie. Wyjmowany jest też podzespół szyn TH, co jest jednym z czynników znacząco poprawiających ergonomię montażu. Standardowym wyposażeniem rozdzielnicy są terminale N+PE  z zaciskami śrubowymi. Jeżeli zachodzi taka konieczność można skorzystać z dodatkowych terminali N. Jako opcję Producent przewidział możliwość zastosowania terminali N+PE z zaciskami bezśrubowymi.

Kliknij aby zobaczyć

Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że seria rozdzielnic ELEGANT firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk łączy bezpieczeństwo, ergonomię, nieinwazyjny wygląd i nowoczesność – cechy bardzo pożądane w budownictwie mieszkaniowym.

>więcej informacji - kliknij tutaj<

 

Targi Solar Energy Expo 2022 2022-05-24 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Solar Energy Expo 2022 w dniach 25-26 maja 2022 w Nadarzynie. Targi przemysłu odnawialnych źródeł energii.

 

Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo Al.Katowicka 62, Nadarzyn k/Warszawy

Hala C2 stoisko C2.69

Godziny otwarcia Targów: 25-26 w godz. 10.00-17.00

 

Więcej informacji o targach >>

 

ZAPRASZAMY

 

Zespół marketingu

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Zmiana cennika 2022-05-23 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 25.06.2022 r.  dokonujemy regulacji cen. Zmiana jest podyktowana wzrostem cen materiałów, energii elektrycznej, transportu oraz kosztów pracy.

Wszystkie zamówienia złożone i przyjęte do realizacji będą realizowane według cen obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od bezpośrednich opiekunów handlowych.

 Z wyrazami szacunku zespół 

 ELEKTRO-PLAST Nasielsk 

Nowe czarne, bezhalogenowe puszki hermetyczne seria E - Nowość2022-04-26 

Firma ELEKTRO-PLAST Nasielsk rozszerzyła swoją ofertę puszek hermetycznych o stopniu ochronności IP55, wprowadzając nowy, czarny model. Zaletą puszek tej serii jest brak pierwiastków halogenowych w składzie, dzięki czemu podczas narażenia na ogień nie wydzielają toksycznego dymu, który mógłby stanowić zagrożenie dla człowieka. Są też bardziej odporne na ogień i świetnie sprawdzają się przede wszystkim do zastosowania w ciągach ewakuacyjnych i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Omawiane puszki powszechnie stosuje się w galeriach handlowych, parkingach i obiektach użyteczności publicznej. Są szczególnie polecane m.in. do prowadzenia instalacji oświetlenia awaryjnego.

Dodatkową zaletą puszek serii E firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk jest zastosowanie pokryw w systemie CLICK, co pozwala na bardzo szybki montaż.

Puszki łączeniowe są dostępne w wersjach z 7, 10 i 12-wypustowych. Wszystkie można nabyć w kolorze szarym RAL 7035, a nowością jest czarny wariant modelu E12, barwionym w masie. Producent wprowadził tę opcję kolorystyczną ze względu na aktualne trendy rynkowe. Czarne instalacje cieszą się coraz większą popularnością m.in. w loftach i nowe puszki będą się znakomicie komponować z łącznikami serii HERMES.

>więcej informacji - kliknij tutaj<

HERMES czarny - Nowość!2022-04-05 

HERMES to seria hermetycznego, natynkowego osprzętu elektrycznego, na którą składają się łączniki i gniazda. Produkowana od lat stanowi cenione i dobrze sprawdzone rozwiązanie. Ostatnio producent zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o nowe warianty kolorystyczne, by spełnić zmieniające się oczekiwania klientów. Do białego, brązowego i antracytowego, dołączył właśnie kolor czarny. Ma nie tylko minimalistyczny wygląd i świetnie wpasowuje się do modnych, ciemnych wnętrz, ale może też stanowić element silnie kontrastujący ze ścianą, gdzie wraz z czarnymi przewodami będzie nadawać prawdziwie industrialnego charakteru loftom. Warto dodać, że seria HERMES jest wytwarzana z tworzywa barwionego w masie, w związku z czym nawet po długim czasie nie będzie na osprzęcie widać śladów zużycia.

Osprzęt instalacyjny serii HERMES firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk jest z powodzeniem używany w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Ze względu na swoją odporność i szczelność, jest polecany przede wszystkim do hal garażowych, pralni, magazynów oraz wszelkich tarasów i antresol.

>więcej informacji - kliknij tutaj<

Zmiana cennika 2022-03-10 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 11.04.2022 r.  dokonujemy regulacji cen. Zmiana jest podyktowana wzrostem cen materiałów, energii elektrycznej, transportu oraz kosztów pracy.

Wszystkie zamówienia złożone i przyjęte do realizacji będą realizowane według cen obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od bezpośrednich opiekunów handlowych.

 Z wyrazami szacunku zespół 

 ELEKTRO-PLAST Nasielsk 

Nowe Rozdzielnice mieszkaniowe z serii MSF2021-12-27 

Seria nowoczesnych rozdzielnic MSF elektrycznych i multimedialnych została wzbogacona o nowe modele rozdzielnic:

TWIN, które łączą ze sobą w jednej obudowie wersję elektryczną wraz z multimedialną. Nowe rozdzielnice MSF TWIN występują w wersji podtynkowej i natynkowej w sześciu kombinacjach dając w ten sposób szeroki wybór dla instalatora w zależności od potrzeb pojawiających się na inwestycjach.

MSF elektryczną zawierającą 5 rzędów po 12 mod w wersjach podtynkowe (RP) i natynkowe (RN)

MSF RP 5X12 IP30 (PE+N)

MSF RN 5X12 IP30 (PE+N)

MSF TWIN RP 1x12 (PE+N) + 3x12 multimedia

MSF TWIN RP 2x12 (PE+N) + 2x12 multimedia

MSF TWIN RP 3x12 (PE+N) + 1x12 multimedia

MSF TWIN RN 1x12 (PE+N) + 3x12 multimedia

MSF TWIN RN 2x12 (PE+N) + 2x12 multimedia

MSF TWIN RN 3x12 (PE+N) + 1x12 multimedia

 

- listwy PE+N w zestawie

- płytę montażową z otworami do zamocowania urządzeń tele-informatycznych

- stopień ochrony IP 30, napięcie znamionowe 400 V AC

- rozdzielnica wyposażona w gniazdo zasilające 16A/250V

- możliwość łączenia pion/poziom 

- zawiera zestaw do uniwersalnego montażu w ścianie m.in. łapy metalowe do muru, 

- zespół dwóch szyn DIN.

- drzwi stalowe super płaskie tylko 5mm grubości

Kolorystyka: biały RAL9016

>więcej informacji<

>informacje prasowe<

VESTRA gniazda i łączniki - nowa seria ramkowa 2021-11-19 

VESTRA - nowa seria osprzętu podtynkowego:

- wyrób w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce

- niezawodność i najwyższa jakość potwierdzona 7 letnią gwarancją

- szeroki wybór gniazd specjalistycznych; LAN, głośnikowe, HDMI, złącza F, inteligentne gniazdo 2xUSB, wyłączniki podświetlane, zaślepka zaklikiwana, ergonomiczny ściemniacz LED, gniazdo podwójne modułowe

- seria wyposażona w łatwy w montażu certyfikowany ściemniacz, zaprojektowany specjalnie z myślą o pracy z nowoczesnymi ściemnianymi źródłami LED

- energooszczędne sterowane mikroprocesorowo inteligentne gniazdo USB, pozwalające na szybkie ładowanie prądem max 5V 3.5A

- seria dostępna w kolorach; biały, srebrny, czarny

- ramki uniwersalne pion / poziom do 4 modułów

- ramki szklane

- nowa platforma mechanizmu

- możliwość precyzyjnego ustawienia mechanizmów w ścianie dzięki specjalnie zaprojektowanej półce pod oparcie poziomicy

- zastosowanie w serii wysokiej jakości tworzywa z wybłyszczeniem  

>OFERTA<

>więcej informacji<

NOWY KATALOG 2021/222021-04-19 

Mamy przyjemność przedstawić nasz nowy katalog produktów na rok 2021/22.

Odmieniony i jeszcze lepszy niż poprzedni. Zapraszamy do pobierania z naszej strony internetowej:

pobierz pobierz Katalog produktów na rok 2021/22 (jakość standard)

pobierz pobierz Katalog produktów na rok 2021/22 (jakość HD)

Kliknij aby zobaczyć

INDUSTRIAL Puszka hermetyczna z płytą montażową i zawiasami IP65 - NOWOŚĆ2020-12-10 

Oferta puszek hermetycznych INDUSTRIAL powiększona została o puszkę posiadającą wielofunkcyjną płytę montażową oraz zawiasy łączące górną część puszki z dolną, ułatwiając tym samym montaż puszki wraz z wyposażeniem na wysokościach bez konieczności całkowitego zdejmowania górnej części. Dodatkowo posiada również uchwyty tworzywowe umożliwiające beznarzędziowe otwieranie oraz zamykanie puszki.

Index: 2717-03

- pokrywa z zawiasami

- beznarzędziowe otwieranie puszki

- szybki dostęp

- zastosowanie w przemyśle

- hermetyczna IP65

- możliwość plombowania

- wytrzymałość na uderzenia IK07

- szary RAL 7035

- wymiary wewnętrzne: 214x162x102 mm

- wymiary zewnętrzne: 220x170x120 mm

>parametry techniczne<

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyćKliknij aby zobaczyćKliknij aby zobaczyć

KRAFT nowe rozdzielnie metalowe 2020-08-06 

 

Rozdzielnie KRAFT to najnowsza grupa rozdzielnic metalowych firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk, jest uzupełnieniem oferty rozdzielni do 160 A z przeznaczeniem z uwagi na jej głębokość do większości ścian w budynkach  użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym.

Seria rozdzielni metalowych KRAFT występuje w wersjach natynkowej i podtynkowej w typoszeregu od 1 do 7 x 24 mod. w rzędzie. Obudowy oferują odporność na uderzenia IK10, co skutecznie zabezpiecza umieszczone wewnątrz aparaty i urządzenia w normalnym środowisku pracy. Rozdzielnice dostępne są w kolorze białym RAL 9003.

>parametry techniczne<

 

 Cechy rozdzielni:

- rozdzielnice natynkowe i podtynkowe RN/RP

- montaż drzwi lewo / prawo

- PE+N w komplecie

- IK10

- maksymalna ilość modułów 168 (7x24)

- od 1 – 7 rzędów

- rozdzielnie natynkowe o głębokości dna 150mm

- rozdzielnie podtynkowe o głębokości dna 146mm

- zamek z kluczem na wyposażeniu

- wykonanie metalowe, lakierowane proszkowo

- kolor biały RAL 9003

- osłabienia w ściankach bocznych

 

 

Nowe Rozdzielnie ELEGANT 2020-04-20 

ELEGANT 2x12 jest najnowszą grupą rozdzielnic w wersji podtynkowej RP i natynkowej RN w dobrej cenie dla budownictwa deweloperskiego oraz inwestycji mieszkaniowych. Najnowsze modele rozdzielnic ELEGANT wykonane są z tworzywa najwyższej jakości. Dostępne w wersjach elektrycznej i multimedialnej, które są zgodne z krajowym rozporządzeniem dotyczącym przyłączy teletechnicznych. Obudowy występują w kolorze białym RAL 9003 oraz z drzwiami w kolorze dymnym transparentnym.

>parametry techniczne<

Zalety :

- II klasa ochrony

- IP40

- IK07

- 1 drzwi

- szelki montażowe szyn DIN

- wyjmowana pokrywa poprzez zatrzask

- obudowa i drzwi w pełni odwracalne 

- rozdzielnice mieszkaniowe wersja elektryczna i multimedialna

- listwy PE+N we wspornikach

- zacisk N na wyposażeniu

- kolor obudowy biały RAL 9003

- drzwi w kolorze obudowy lub dymne transparentne

Wersja multimedialna:

- patch-panel (pod moduły RJ45, TV F-F, światłowód SC/APC)

- płyta montażowa stalowa lakierowana proszkowo pod urządzenia teletechniczne - router Wi-Fi, modem

- gniazdo 16A/250V,

 

2K02 Nowe puszki wiatroszczelne 2020-03-13 

Szeroka oferta puszek instalacyjnych do ścian pustych firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk została poszerzona o nową odmianę puszki wiatroszczelnej 2K02

Puszka 2K02 znajduje szerokie zastosowanie w technice instalacyjnej i przyłączeniowej dzięki swojej hermetyczności.

Dostępna w kolorze ceglastym RAL 2003 przy napięciu pracy 400V, posiada membrany w technologii dwu- komponentowej

>więcej informacji<

CARLA nowe gniazdo łazienkowe IP44 pojedyncze z klapką schuko 2019-11-29 

CARLA jako seria dedykowana inwestycjom mieszkaniowym poszerzyła swoją dotychczasową ofertę o Gniazda łazienkowe z klapką posiadające uziemienie schuko. Przeznaczone jest ono do użycia w krajach gdzie taki typ uziemienia jest uznawany za podstawowy m.in. w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii oraz na rynkach wschodnich.

>zobacz również<  

Kliknij aby zobaczyć

 

CARLA als Wohnungsbaureihe hat sein aktuelles Angebot um Badklappen mit Schukoboden erweitert. Es ist für den Einsatz in Ländern vorgesehen, in denen diese Art der Erdung unter anderem als grundlegend angesehen wird in Deutschland, Schweden, Spanien und den östlichen Märkten.
> siehe

 

 

Nowa Rozdzielnica wolnostojąca MSF WS2019-10-09 

 

Rozdzielnie MSF z drzwiami metalowymi multimedialne w wersji natynkowej wolnostojącej

Cieszące się dużym uznaniem instalatorów rozdzielnie MSF z drzwiami metalowymi firmy Elektro-Plast Nasielsk zostały wzbogacone o wersję natynkową wolnostojącą na postumencie montowane bezpośrednio przy posadzce.

 

Rozdzielnie te znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym.

Rozdzielnie występują w wersji multimedialnej.

Wyposażenie:

 • rozdzielnia MSF natynkowa wolno stojąca 
 • wersja teletechniczna wyposażona w 16-portowy patch-panel, płyty montażowe i gniazdo zasilające
 • zamek metalowy z kluczami w opcji wyposażenia

Kolorystyka: biały RAL9016

>Zobacz więcej<

Kliknij aby zobaczyć

32 Edycja Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019 w Bielsku zakończona2019-09-20 

 

Kliknij aby zobaczyć

Nowe Rozdzielnie MSF natynkowe 2019-08-29 

Rozdzielnie MSF z drzwiami metalowymi w wersji natynkowej 

Cieszące się dużym uznaniem instalatorów rozdzielnie MSF z drzwiami metalowymi firmy Elektro-Plast Nasielsk zostały wzbogacone o wersję natynkową.

Rozdzielnie natynkowe MSF występują w 4 rozmiarach. Dedykowane są do instalacji naściennych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2012 r. poz. 1289).

Rozdzielnie te znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym.

Rozdzielnie występują w wersji elektrycznej modułowej i multimedialnej.

Wyposażenie:

 • rozdzielnia MSF natynkowa elektryczna wyposażona w zaciski PE+N,
 • wersja teletechniczna wyposażona w 12-portowy patch-panel, płytę montażową i gniazdo zasilające,
 • zamki metalowe z kluczami w standardzie wyposażenia,
 • 8 referencji (4 wielkości 1-, 2-, 3- i 4-rzędowe) po 12+2 modułów w rzędzie.

Parametry techniczne:

 • stopień ochrony IP30,
 • II klasa ochrony.

Kolorystyka: biały RAL9016

>zobacz więcej<

Kliknij aby zobaczyć

NOWY ELEGANT2019-05-20 

Obudowy ELEGANT 2x12 to najnowsza grupa rozdzielnic z serii ELEGANT firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk dla budownictwa deweloperskiego w dostępnej cenie. Nowy model natynkowej rozdzielnicy ELEGANT 2x12 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa. Seria obejmuje wersje elektryczną i multimedialną zgodną z krajowym rozporządzeniem dotyczącym przyłączy teletechnicznych. Obudowy oferują stopień ochrony IP40 oraz odporność na uderzenia IK07, co skutecznie zabezpiecza umieszczone wewnątrz aparaty i urządzenia w normalnym środowisku pracy. Rozdzielnice dwurzędowe ELEGANT dostępne są w kolorze biały RAL 9003, jak również z drzwiami w kolorze dymnym transparentnym >>więcej informacji tutaj<<

Podstawowe cechy rozdzielni:

- II klasa ochrony

- IP40

- IK07

- 1 drzwi

- szelki montażowe szyn DIN

- wyjmowana pokrywa poprzez zatrzask

- obudowa i drzwi w pełni odwracalne 

- rozdzielnice mieszkaniowe wersja elektryczna i multimedialna

- listwy PE+N we wspornikach

- zacisk N na wyposażeniu

- kolor obudowy biały RAL 9003

- drzwi w kolorze obudowy lub dymne transparentne

Wersja multimedialna:

- gniazdo 16A/250V,

- patch-panel (pod moduły RJ45, TV F-F, światłowód SC/APC)

- płyta montażowa stalowa lakierowana proszkowo pod urządzenia teletechniczne - router Wi-Fi, modem

więcej informacji - kilkinij tutaj

 

Nowe rozmiary INDUSTRIAL SR IP652019-04-26 

 

Oferta szafek przemysłowych serii SR została poszerzona o nowe profesjonalne referencje, które  skierowane są przede wszystkim do elektroników, automatyków i teletechników.

Są one odporne na działanie środków chemicznych, bezhalogenowe, a dodatkowo umożliwiają pracę w szerokim zakresie temperaturowym.

Hermetyczne szafki z serii SR zapewniają bezpieczeństwo instalacji również w wyjątkowo wymagających warunkach.

Ze względu na to,  że  szafki skierowane są głównie dla przemysłu bardzo dużą rolę odgrywa uszczelnienie pokryw, dzięki czemu stają się one jeszcze pewniejszym rozwiązaniem dedykowanym dla działów utrzymania ruchu.

 https://www.elektro-plast.com.pl/katalog.php4?k=382

- stopień ochrony IP65

- płyta montażowa ze stali ocynkowanej gr. 1 mm

- wykonanie >ABS<

- wytrzymałość na uderzenia IK08

- uszczelniane maszynowo

- uchwyty montażowe w zestawie

- pokrywa górna na zawiasach

- uniwersalne drzwi lewo/prawo

- zaczepy umożliwiające stopniowanie wysokości płyty montażowej

- zwiększona odporność obudowy na promieniowanie UV

- bezhalogenowe

 

Wybór dostępnych wersji oraz  rozmiarów sprawia, że z łatwością dobierzemy model doskonale spełniający wymagania dla danej instalacji

Zespół ELEKTRO-PLAST 

 

 

Automaticon 2019 Podziękowanie2019-04-03 

HERMES nowa kolorystyka 2019-02-22 

Niebanalny design oraz bardzo wysoki poziom ochrony mogą iść w parze! Osprzęt hermetyczny HERMES od ELEKTRO-PLAST NASIELSK z IP44 pozwala na wykreowanie bezpiecznego, komfortowego środowiska pracy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na zabezpieczenie układów zamkniętych w osprzęcie przed pyłami czy wilgocią. HERMES perfekcyjnie wpisuje się w estetykę otoczenia – od teraz jest dostępny w eleganckim zestawieniu kolorystycznym, łączącym szarość RAL 7035 i antracyt 7016.

Targi AUTOMATICON 20192019-02-18 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa

do odwiedzenia naszego stoiska podczas

Targów AUTOMATICON 2019

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów w Warszawie

Stoisko F6, Hala 3

Lokalizacja: WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI

Adres: ul. Prądzyńskiego 12/14,  Warszawa-Wola

w dniach 26-29 marca 2019 roku

Godziny otwarcia Targów:

26 - 28 marca 9.00-17.00

29 marca 9.00-15.00

Więcej informacji o targach >>

ZAPRASZAMY

Zespół marketingu

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Zmiana cennika2018-12-27 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 4 lutego 2019 roku ceny niektórych pozycji w dotychczasowym asortymencie ulegną zmianie.

Ceny katalogowe wzrosną średnio o 8% w zależności od grupy asortymentowej.

Zamówienia złożone do dnia 2 lutego 2019 roku będą realizowane według cennika obowiązującego przed podwyżką cen.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać od właściwych przedstawicieli handlowych.

 

Z wyrazami szacunku

Zespół ELEKTRO-PLAST Nasielsk 

SENTIA ramki szklane w kolorze antracytowym2018-09-27 

Sentia jako seria klasy premium produkcji ELEKTRO-PLAST Nasielsk poszerzyła swoją dotychczasową kolorystykę ramek szklanych o nowy kolor antracytowy wraz z wykończeniem ozdobnym w kolorze czarnym metalizowanym.

Nowy kolor antracytowy RAL 7016 daje ogromne możliwości zastosowania zgodnie z dzisiejszymi trendami I wzornictwem wykończeniowym.

Energetab 2018 Podziękowanie2018-09-17 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Energetab 2018 r. w Bielsku Białej.

Państwa uwagi i spostrzeżenia są dla nas cennymi informacjami.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko podczas targów ENERGETAB serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i wymianę doświadczeń.

I już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną edycję Targów ENERGETAB 2019 r.

Zespół Marketingu

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Kliknij aby zobaczyć

Nowy katalog 20192018-08-27 

Mamy przyjemność przedstawić nowy katalog produktów na rok 2019. Odmieniony i jeszcze lepszy niż dotychczasowy. Zapraszamy do pobierania z naszej strony internetowej.

ASTORIA nowa seria ramkowa2018-07-09 

Dobrze dobrany osprzęt elektroinstalacyjny powinien idealnie uzupełniać aranżację, uwzględniając jednocześnie kwestie bezpieczeństwa oraz ergonomii użytkowania. W tym kontekście zdecydowanie wyróżnia się nowa seria osprzętu ASTORIA.

Cechuje ją m.in. system ramkowy, niezawodność, funkcjonalność i łatwość montażu.

Seria ASTORIA dostępna jest w kolorach:

 • biały
 • srebrny
 • czarny metalizowany
 • antracytowy (ramki)
 • jasny szary (ramki)

Łaczniki podtynkowe

Gniazda podtynkowe

Ramki tworzywowe

Ramki szklane

SENTIA nowe kolory2018-06-29 

Sentia jako seria klasy premium produkcji ELEKTRO-PLAST Nasielsk poszerzyła swoją dotychczasową kolorystykę (biały, kremowy, srebrny) o nowy kolor czarny metalizowany.

Nowy kolor czarny metalizowny daje ogromne możliwości zastosowania zgodnie z dzisiejszymi trendami I wzornictwem wykończeniowym.

Nowa seria BERG2018-04-18 

Osprzęt BERG oznacza wysoką estetykę wykonania, trwałość i wytrzymałość. Seria ta jest bardzo uniwersalna – wpisuje się w potrzeby różnych inwestycji i zastosowań, zarówno obiektów mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Natynkowy osprzęt z serii BERG doskonale wpisuje się w wymagania, jakie stawia przed nami współczesna architektura wnętrz.

BERG:

 • gniazda 16 A, wyłączniki 10A; 250V~
 • montaż natynkowy
 • możliwość montażu w zabudowie meblowej
 • niewielki rozmiar (wymiary 62 x 62 x 36 mm)
 • osłabienie w dnie i ściankach do wyprowadzenia przewodów
 • dostępne kolory: biały, srebrny, wykończenie: błyszczące
 • zaciski śrubowe do 2,5mm2
 • gniazdo z uziemieniem francuskim i schuko
 • dostępna wersja z przesłonami torów prądowych
 • Łączniki natynkowe
 • Gniazda natynkowe
Zmiana cen2018-04-06 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że od dnia 7 maja 2018 roku, ceny poszczególnych pozycji w asortymencie ulegną zmianie.

Zamówienia złożone do dnia 4 maja 2018 roku będą realizowane według cennika obowiązującego przed zmianą cen.

 

Szczegółowych informacji udzielą Państwu Regionalni Przedstawiciele Handlowi

 

 

Z wyrazami szacunku

Zespół Dz. Handlowego

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Zaproszenie na Targi AUTOMATICON 20182018-02-14 

Firma ELEKTRO-PLAST Nasielsk

ma przyjemność zaprosić

do odwiedzenia naszego stoiska podczas

Targów AUTOMATICON 2018

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów w Warszawie

Stoisko F6, Hala 3

Lokalizacja: WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI

Adres: ul. Prądzyńskiego 12/14,  Warszawa-Wola

w dniach 20-23 marca 2018 roku

Godziny otwarcia Targów:

20-22 marca 9.00-17.00

23 marca 9.00-15.00

Więcej informacji o targach >>

Kliknij aby zobaczyć

ZAPRASZAMY

Zespół marketingu

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

 

SENTIA Gniazdo USB zasilające2018-01-23 

Kliknij aby zobaczyć

 • Podwójne gniazdo USB zasilające 2.1A/gniazdo

 • Gniazdo USB zasilające do ładowania urządzeń mobilnych smartphone, tablet itp.

 • 16A/250V~

 • 2xUSB zasilające: 5V

 • DC 2,1A na jedno gniazdo USB

 • Przesłony torów prądowych

 • Kompatybilne z ramka wielokrotną SENTIA w tym szkło

 • Wymiary zewnętrzne: 85x85x50 mm

 


Copyright © 2002-2022

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

   RozwaĹźna Firma